logo-mini

Logo IDENTYFIKACJA WIZUALNA

LOGO ZNAKIEM FIRMOWYM

Wszystkie projekty powstają w oparciu o sugestie i oczekiwania naszych klientów, a my służymy radą na każdym etapie. Dlatego nie rezygnuj, nawet jeśli nie masz choćby jednego pomysłu na nazwę firmy czy produktu. Pomożemy Ci w stworzeniu nazwy marki lub firmy, dobierzemy kolorystykę, wykreujemy logo, zajmiemy się hasłami reklamowymi i copywritingiem, zaprojektujemy materiały reklamowe oraz pomożemy w druku materiałów reklamowych.
Wizerunek firmy jest rzeczą podstawową i nie chodzi tu jedynie o posiadanie wizytówki, ulotek, czy banera. Bardzo ważne dla biznesu jest jego niepowtarzalna marka. Pomysł, który przyciągnie w przyszłości większą liczbę Twoich klientów. Dlatego stworzymy projekt Twojego logo, będzącego znakiem rozpoznawalnym firmy, a następnie umieścimy go we wszystkich formach reklamy.

Zajmujemy się profesjonalnie budowaniem tożsamości rynkowej (identyfikacja wizualna) dla firm, produktów i marek.
Naszym celem jest rozpoznawalność naszego klienta i jego oferty na rynku.

STRATEGIA WIZERUNKU FIRMY

Logo to graficzna prezentacja, która zanika na tle nieprzemyślanych projektów. Sprawnie wykorzystany i stworzony znak firmy staje się jej marką. Jest tym o czym opowiadają ludzie, instytucje. To sposób w jaki wzbudza emocje klientów, więc to nie tylko kształty i kolory. To cała aura jaka towarzyszy Twojej firmie.

Slogany reklamowe wykorzystywane są na każdym kroku, w każdej formie reklamy: na strona internetowych, różnego rodzaju gadżetach, kubkach, długopisach firmowych, plakatach, banerach, itp.

Kompleksowo wykonane projekty, wykorzystujące pomysł oparty o strategie branżową, tworzą Twoją markę firmy. Później reklama działa już sama, ludzie poznają Twoja branżę, wiedzą i widzą czym się zajmujesz. Jeżeli masz profesjonalnie przemyślaną i wykonaną prezentację Twojej firmy, jesteś poważniej traktowany.

NAJNOWSZE REALIZACJE